Bloggerky

Po čom ženy túžia…

Aby ich manžel pochválil za prvý pokus o kysnuté buchty ,aj keď majú konzistenciu snehových gúľ ,ktorými sa dajú rozbíjať okná.

Aby ich manžel nenosil do sandál froté ponožky vytiahnuté do polovice lýtok.
Aby ich manžel nepokukoval pred nimi na cudzie štvorky dlhonohej blondínky, a keď už tak nenápadne a bez komentárov.
Aby ich manžel nezúril, keď odbočíte autom doľava ,napriek odpornému hlasu umelej ženy z navigácie ,že máte odbočiť doprava.
Aby ich manžel pochopil ,že naozaj potrebujú nové topánky, že všetkých 20 párov v skrini je fakt nenositeľných 20 škrpáľov.
Aby si ich manžel nešetril ,,spodáre,, celý týždeň, a nebral to tak že žltá mapka vpredu a hnedý pásik vzadu im chýba pri navigácii ,keď sa ráno oblieka.
Aby ich manžel pochválil za nový účes, aj keď on zmenu nevidí, ale vie že bola u kaderníčky.
Aby im nezožral v noci z chladničky pleťovú masku krvopotne spravenú z jogurtu a olivového oleja ,a ráno nepindal ,že ten jogurt už nech nekupuje ,že mu z neho bolo zle.
Aby ich s lakom na nechty neposielal na balkón, keď je vonku mínus 20 aj keď ten lak fakt smrdí.
Aby nezazeral, keď voláme s kamarátkou o životne dôležitých veciach hodinu a pol a tvrdili sme že je to telefonát na päť minút.
Aby im nevravel, že jeho kolegyňa vravela ,že dáva so sviečkovej šľahačku a nie smotanu, potom je lahodnejšia/ vám zo slova kolegyňa navierajú žily na krku ako vzpieračovi Zarembovi v olympijskej forme/.
Aby chápal ,že kúpiť make-up je životne dôležitá vec, a že bez neho fakt nemôžte ísť do práce.
Aby chápal, že na dovolenku potrebujú zbaliť okrem zubnej kefky a telového šampónu odličovač, zubnú niťku, telové mlieko, masku/ nie karnevalovú, pleťovú/ make-up, špirálu, očné tiene, fén….a ďalšie pre život dôležité veci, ktoré zaberú tú najväčšiu cestovnú tašku čo máte doma.
Aby si neprezeral zblízka naše stehná a nepýtal sa ,že čo to tu máš? Také divné a hnusné? ja to predsa nemám… a myslel tým celulitídu.
Aby nejedol večer cibuľu ,aj keď ju miluje.
Aby nám nevyčítal, že drsné päty máme z častých návštev pedikúry, a nech skúsime jeho/mimochodom päty mäkké ako novorodenec/,že to je dôkaz.
Aby nám nepovedal, že s nami nikam nejde pokiaľ si neprezlečiete ten kabátik od pyžama/je to saténová blúzka za ktorú ste vyvalili toľko peňazí ,že ste účet zlikvidovali hneď po kúpe/.
Aby neočúraval dosku a koberček na vécku a tvrdil, že to nie on ,ale asi úchylný jazvečík, ktorého ale doma nemáte.
Aby ste sa k nemu mohli schúliť na rameno ,a aby Vás po chvíli neodsunul, že ste ťažká, keď ste už mali pocit ,že ste v siedmom nebi.

Tých babských ABY je veľmi veľa, ale aj naši chlapi majú na nás veľa ABY, ale tie ja neovládam….. A chcela by som ABY sme boli troška voči sebe tolerantnejší ,ABY zmizlo ABY.
Ale zas ako sa vraví na keby nebolo keby boli by sme v nebi ,si to platí ja na aby ,a asi by nás potom ten život bez takýchto ,,pošteklení,, abyovských vôbec ,ale vôbec nebavil.

PS: ospravedlňujem sa pánom bezponožkosandálovým, išla som k lekárke oproti mne párik, on sandále bez ponožiek ,ona opálená do chrumkava tak do 40 mala, riflové šaty neforemné, čierne babkovské sandále a vizírovobiele ponožky natiahnuté do polovice lýtok .No amentma.

One thought on “Po čom ženy túžia…”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *