Zábava

Ženy verzus Muži: Ako sa sprchujeme! (vtipné video)

sprchaVäčšina z Vás určite poznáte starý, no stále dobrý vtip (no, vtip… môže byť vtipom to, čo je skutočne pravdivé a smejeme sa na tom skôr cez slzy? 🙂 ) o rozdiele pri sprchovaní žien a mužov. Viete, ten, že:

Žena v kúpelni:

Pomaly si vyzleč svoje ošatenie, rozdeľ ich podľa tmavých a svetlých kúskov, následne ich polož do separátnych košov na prádlo. Do kúpeľne príď oblečená v župane. Ak po ceste natrafíš na manžela, rýchlo si zakry odhalené miesta. Svoje telo si dôkladne prezri v zrkadle, daj si záväzok, že budeš robiť viac klikov alebo sklápačiek:) Vojdi do sprchy, použi rozličné uteráky na tvár, ruky, nohy, dlhý uterák a krátky uterák plus špongiu. Vlasy si umy dvakrát. Prvýkrát s uhorkovo-šalviovým šampónom so 43 pridanými vitamínmi. Druhýkrát už len tak, aby si zaručila, že sú čisté. Použi grapefruitový kondicionér. Svoju tvár si drhni 10 minút nejakým prípravkom na vyčistenie pleti, až kým nebude červená. Zvyšok tela si umy s orechovo-vanilkovým sprchovým gélom. Zmy si z vlasov kondicionér. Ohol si podpazušie a nohy. Vypni sprchu. Utri vodu, ktorá sa pri sprchovaní náhodou dostala von. Vyjdi zo sprchy. Celá sa osuš uterákom o rozmeroch malej krajinky. Vlasy si zabaľ do super absorbujúceho uteráka, aby čo najskôr vyschli. Do spálne sa vráť v dlhom zvodnom župane a uterákom na vlasoch. Ak po ceste náhodou natrafíš na manžela, ihneď si zakry náhodne odhalené miesta.


Muž v kúpelni:

Vyzleč sa zároveň s tým, že sedíš na rohu postele a oblečenie nechaj pohodené len tak na kope. Dokráčaj nahý do kúpeľne. Ak náhodou natrafíš po ceste na svoju ženu, zatras na ňu svojim jastrabom a usmej sa. Poobzeraj si svoje mužské prednosti, bicepsy a ostatné svaly v zrkadle. Obdivuj veľkosť svojho jastraba a poškrab sa na zadku. Vojdi do sprchy. Umy si tvár a podpazušie. Pri tečúcej vode sa vysmrkaj do rúk a nechaj to odtiecť do odtoku. Uvoľni svoje črevné plyny a pozastav sa nad tým, ako hlasno to znie v sprche. Stráv väčšinu času tým, že si budeš umývať intímne časti a ich okolie. Umy si zadok s tým, že necháš na mydle prilepené svoje chlpy. Umy si vlasy a pritom si sprav so šampónom parádny účes. Vymoč sa. Vyjdi zo sprchy. Čiastočne uschni. Nevšimni si tú vodu na zemi, čo vytekala celý čas, lebo si zabudol poriadne zastrčiť sprchový záves. V zrkadle obdivuj veľkosť svojho jastraba najmenej 1 a pol minúty. Odíď z kúpeľne s tým, že si tam nechal strašnú spúšť a okrem toho zapnuté svetlo. Do spálne sa vráť s uterákom okolo pása. Ak po ceste náhodou stretneš svoju ženu, daj si rýchlo dole uterák, usmej sa a zatras na ňu svojim jastrabom. Mokrý uterák odhoď na posteľ. (Ďakujem Charismaseekerovi, že celý text zverejnil a nemusel som ho pracne prekladať 🙂 )

No ale to nie je najväčšia bomba! Najväčšia bomba je toto video! Muži verzus ženy v kúpeľni! Ak sa chcete pobaviť, stlačte na videu play 🙂

Uložiť

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *