Zábava

Talianska dovolenka pre rodiny? Jednoznačne Eraclea Mare!

eracleamare.skLetné dovolenky sú už síce pomaly za nami, napriek tomu nám nedá nepodeliť sa s jedným tipom na skvelú letnú dovolenku pre rodiny s deťmi (veď leto tu bude aj budúci rok – snáď).

Toto leto vznikla nová fan stránka pre všetky rodiny, hľadajúce práve ideálne miesto na prežitie pokojných letných dní.

Len krátke predstavenie – Eraclea Mare je malý ukrytý drahokam na talianskom pobreží Jadranského mora. Toto letovisko je ideálne práve pre rodiny, túžiace po oddychu bez množstva diskoték, pripitých mladých ľudí a divokých večierkov. Sami Taliani ho nazývajú perlou Jadranského mora a určite vedia prečo.

Čisté, piesočnaté pláže, pokojne plynúce letné večery, príjemné ubytovanie a dostatok služieb. To všetko v Eraclea Mare nájdete. Nehovoriac o tom, že ak zatúžite po víre turistického veľkomesta, neďaleko nájdete nielen Lido di Jesolo, ale aj preslávené Benátky.

Na spomínanej stránke nájdete všetky informácie, ktoré potrebujete na to, aby ste sa do Eraclea Mare dostali bez kompikácií a aby bol Váš pobyt čo najpríjemnejší. Jej autori navštívili Eracleu viackrát a podelili sa o všetky informácie, ktoré sa im podarilo nazbierať vrátane tipov na ubytovanie a stravovanie. Ak sa rozhodnete navštíviť práve toto letovisko, určite sa Vám ich skúsenosti zídu a pomôžu Vám ušetriť nemalé peniaze, nervy a čas.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *