Šperky

SuperŠperky.sk oslavujú 6 rokov na scéne!

     Nestáva sa často, aby sa dáma chválila svojim vekom. SuperSperky.sk však nie sú hocijakou dámou a šesť rokov v online priestore nie je na internetový obchod hocijaký vek. Preto teda rozhodne je čím sa chváliť 😉

 

     Málokto dnes už zrejme vie, že SuperSperky.sk sú vlastne mladšou sestrou iného obchodu so šperkami, zameranými najmä na Swarovski krištály. Hovoríme teraz o Lottke – obchode, ktorý je podobne ako SuperSperky.sk stále fungujúcim e-shopom, zameraným však na šperky na objednávku.

 

prsteň swarovski

     SuperSperky.sk sa v auguste 2009 vydali inou cestou: Všetok tovar, ktorý svojim zákazníčkam ponúkali, či ponúkajú majú na sklade na Slovensku a dokážu ho expedovať prakticky okamžite po prijatí objednávky.

 

     Inou cestou sa vydali aj čo sa týka ponuky šperkov. Podstatne ju rozšírili, predovšetkým o strieborné šperky a oceľové šperky. Nezameriavajú sa dnes už výlučne ani na Swarovski krištály, aj keď ich ponuka šperkov osadených týmito prvotriednymi krištálmi rakúskeho pôvodu je stále veľmi široká.

 

     V ponuke však dnes majú aj stovky šperkov, osadených kubickými zirkónmi najrozličnejších farieb, či perlami. Filozofiou majiteliek je ponúknuť zákazníčkam to, čím by sa rady skrášlili ony samé. A tisíce zákazníčiek, ktoré za tých šesť rokov u nich nakúpilo im dáva jasne najavo, že cesta, ktorú zvolili je správna.

 

     Najnovším rozšírením ponuky sú trendy šperky z muránskeho skla. Tie pre svoje zákazníčky vyberajú zástupcovia obchodu priamo v talianskych Benátkach – na miestach, kde šperky z muránskeho skla tvoria už dlhé stovky rokov. Majiteľky obchodu teraz dúfajú, že sa im podarí čaro týchto šperkov rozšíriť aj medzi slovenskými ženami a priniesť tak k nám ďalší nádherný rozmer šperkárskej tvorby.

 

     Aj keď je šesť rokov naozaj dosť, team Super šperkov tvrdí, že sa vôbec necíti byť na konci s dychom. Stále vraj majú dostatok podnetov a nápadov, ktorými chcú potešiť verných, ale aj nových zákazníkov svojho online obchodu.

 

     A keďže s týmto obchodom dlhodobo spolupracujeme aj my, želáme mu samozrejme veľa úspechov do budúcna aj z redakcie ŽenskýSvet.sk 🙂

 

Uložiť

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *