Móda

Oživte aj vy svoj zimný šatník novým oblečením

Zima je už za dverami a vy si stále neuvedomujete, že pohodlné poltopánky budete musieť vymeniť za zimnú obuv? Pripravte sa na kruté chladné dni v predstihu a jesenno- zimný šatník šatník doplňte o nové kúsky, ktoré počas nasledujúcich chladných mesiacov rozhodne využijete.

Nový XXL sveter

V tomto pochmúrnom období by ste mali nosiť skôr farebnejšie, svetlejšie oblečenie, ktoré vám dodá potrebnú energiu kedykoľvek budete potrebovať. V móde sú XXL svetre a roláky, ktoré vás zahrejú kdekoľvek sa nachádzate a zároveň keď sa budete potrebovať vyzliecť, nepokazia vám váš účes. Nič nepokazíte kombináciou oteplených dámskych legín, pekného XXL svetra a vysokých dámskych čižiem.

Farebný kabát

K farebnému svetru sa vám bude hodiť zateplený dámsky kabát v neutrálnych farbách. Ak však chcete farebnejší kabát, dávajte si pod neho svetre v neutrálnych farbách. Nikdy si nedávajte sveter a kabát v rovnakých alebo aspoň podobných odtieňoch. Kombinujte výrazne odtiene s tými neutrálnymi.

Hrubý šál a teplá čiapka

Bez nich si neviete predstaviť ani jednu zimu. Napriek tomu však väčšina z vás má doma jeden teplý vlnený šál a len jednu čiapku. Kombinujte viacero šálov s čiapkami. Kúpte si peknú baranicu, ktorú ste kedysi obdivovali v šatníku svojej starej mamy. Táto baranica sa bude dokonale hodiť k farebnému kabátu. Ak chcete šál a čapicu, ktoré si budete môcť obliecť k akejkoľvek farbe oblečenia, kúpte si šál a čapicu v čiernej, sivej a béžovej farbe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *