Móda

Očarte mužov svojou prirodzenou krásou

Väčšina žien si stále myslí, že mužov priťahujú len vďaka fyzickej kráse. Samozrejme, stále je dosť takých mužov, ktorí si všímajú len fyzickú krásu a pritom nehľadia na to, akú majú povahu. Ak ste single a rada by ste si zdvihli sebavedomie, nepreháňajte to s make-upom a neobliekajte sa až príliš vyzývavo.

Využite príležitosť

Ak sa chystáte na stretnutie s priateľkami a máte úmysel zbaliť v bare aj nejakého muža, pokojne si môžete obliecť niečo elegantného, ale zase nie až príliš vyzývavého. Smutné je, že veľa žien sa oblieka vulgárne a práve takýchto mužov ( tí, ktorí pasú len po ženskej kráse) prirodzene priťahuje. Môžete chcieť solídneho partnera, ale to až vtedy, ak na seba prestanete upozorňovať príliš vulgárnym výzorom. Keď budete v spoločnosti, rozhodne využite príležitosť. Nikdy neviete, kedy si k vám prisadne zaujímavý muž, ktorý si bude od vás pýtať číslo a vy si z dámskej kabelky vytiahnete mobil a vymeníte si čísla.

Stavte skôr na prirodzenú vizáž

Prirodzenosť svedčí každej žene, preto vám odporúčame nosiť skôr prirodzený make-up a obliekať sa do elegantného oblečenia. V jednoduchosti je krása a v tomto prípade to platí niekoľkonásobne. Ak chcete očariť mužov vo vašej spoločnosti, krásnym prirodzeným vzhľadom ich doslova dostanete do kolien.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *