Móda Zľavy

Parndorf Late Night Shopping 2017 a 3 tipy na super nákupy

Designer Outlet Parndorf netreba žiadnej žene na Slovensku a špeciálne v jeho západnej časti predstavovať. Toto outletové centrum, ležiace asi 35 kilometrov od Bratislavy v smere na Viedeň pozná určite každá z nich.

Obchody v Parndorfe sa celoročne vyznačujú zaujímavými cenami a akciami, niekoľko dní do roka je však ešte špeciálnejších.

To vtedy, keď do centra zliav zavítajú… ďalšie, dodatočné zľavy.

A práve taký deň sa blíži – Late Night Shopping 2017 sa uskutoční už na budúci týždeň, vo štvrtok, 24. augusta.

Vedenie outletového centra láka na zľavy až do výšky 80%. Brány outletu sú tentokrát otvorené nezvyčajne dlho (veď tomu aj hovoria “late night shopping” – večerné nakupovanie 🙂 ) – od 8.30 ráno až do 23.00. V praxi to znamená, že si do Parndorfu môžete tentokrát pokojne odskočiť aj po práci – dôležité je len vziať si so sebou plnú peňaženku a nestratiť sa v mori zliav, v ktorom tam budete musieť plávať.

Ako pomocné záchranné koleso sme pre Vás vybrali zopár tipov z ponuky parndorfských obchodov. Celá ponuka je samozrejme omnoho väčšia, nám však do oka padli práve tieto:

 

Tip č. 1: Kabelky Guess

Značka Guess je dobre známa aj na Slovensku a má svoj punc prestížnosti. Okrem oblečenia ponúka Guess aj šperky, v tomto prípade sa však zameriame na kabelky.

V špeciálnej ponuke Late Night Shopping totiž nájdete dva dizajny Guess kabieliek, ktoré naozaj stoja za to. Aj dizajnovo, ale aj cenovo. Modely “Minta Tote” a “Minta Box Satchel” sa totiž bežne predávajú za 122 eur. Počas Late Night Shopping môžu byť Vaše už za 24,40 eura.

Okrem kabeliek nájdete v špeciálnej akcii napríklad aj Guess tričká za 7,8 eura. Na oblečenie sme však pre Vás pripravili iný tip…

 

 

Tip č. 2: oblečenie Mango

Mango síce nie je žiadna luxusná superznačka, napriek tomu má oblečenie s ich visačkami svoju kvalitu a určite nespravíte krok vedľa, ak mu venujete pohľad, či dva.

Najmä pri cenách, ktoré na Vás v Parndorfe čakajú – my sme pre Vás vybrali topík za 15,99 eur (pôvodná cena 79,99€), čižmičky za 15,99 eur (pôvodná cena 79,99€) a kvietkované šaty iba za 9,99 eur (pôvodne 49,99€)

V Mangu nájdete v ponuke aj široký výber nohavíc, vestičiek, či blúzok. Stačí si len vybrať.

A aby sme Vás namaškrtili ešte viac, pri našom treťom tipe ušetríte naozaj nemalé peniaze.

 

Tip č. 3: Hodinky Tissot a Calvin Klein

Ako tretí tip na to, čo by Vám pri návšteve outletu v Parndorfe počas Late Night Shopping 2017 rozhodne nemalo ujsť sú dámske hodinky. Ponuka je opäť veľmi široká, záleží len na Vás, ktorým značkám dávate prednosť.

Pozornosť si však určite zaslúžia minimálne tieto tri modely:

Dámske hodinky Tissot Sport-T za fantastických 140 eur (ich predajná cena je 470 eur),

dámske hodinky Tissot T-Evocation iba za 105 eur (v obchodoch ich nájdete za 355 eur),

a dámske hodinky Calvin Klein Enlace ponúkané v akcii za 56 eur (originálna cena je 280 eur).

 

Ešte raz opakujeme, že celá ponuka obchodov je omnoho bohatšia, môžete ju nájsť na slovenskej verzii outletového centra.

Ak sa rozhodnete stráviť príjemné popoludnie v zajatí výpredajov a nákupov, určite sa v Parndorfe uvidíme :-).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *