Zábava

Chlapi z Paneláku sú sexy! Zvalcovali slovenské dievčatá

tomas-mastalirHerci z Paneláku to ukázali celému Slovensku. V najnovšom prieskume agentúry GFK Slovakia o najsexy mužoch obsadili väčšinu miest v prvej desiatke!

Všetkým síce vypálil rybník Tomáš Maštalír, ktorý sa stal najsexy mužom spomedzi všetkých slovenských hercov pre respondentov vo veku od 15 do 25 rokov.

Za stálicou Ordinácie v ružovej záhrade však nasledujú 3 mužské tváre, známe z jojkárskych seriálov – “Panelákový Kordiak” Alexander Bárta, “Panelákový Maslák” Ján Koleník (aj keď ten prerazil najmä po spustení najnovšieho seriálu TV JOJ Keby bolo keby) a “Panelákový Gynekológ” Marián Miezga (rovnako účinkujúci aj v KBK)

Aby hercov z Paneláku nebolo v prvej desiatke málo, ôsme miesto obsadil Vladimír Kobielsky a deviate Róbert Jakab. S Filipom Tůmom na siedmom mieste, ktorý sa dostal do povedomia divákov rovnako vďaka svojej úlohe barmana v Paneláku tak denný seriál JOJky obsadil až šesť miest z desiatich.

Tvorcovia seriálu si však naozaj budú môcť pogratulovať až po tom, ako sa do prvej desiatky dostanú aj nestarnúci Juraj Slezáček s Ľubom Paulovičom 🙂

Uložiť

One thought on “Chlapi z Paneláku sú sexy! Zvalcovali slovenské dievčatá”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *