Zdravie

Masážny salón v Bratislave

Radi by sme Vám predstavili novotvorený masážny salón v centre Bratislavy, ktorý vznikol, aby ponúkol ľuďom skutočne kvalitné masáže. Bratislava je mesto, kde väčšina ľudí ma sedavé zamestnanie a tak veríme, že kvalitné masáže za ľudové ceny, ľudia pripravítajú. Masérom ide hlavne o Vašu spokojnosť čo potvrdzuje aj motto salónu „pre nás je každý klient VIP“. Veľkú časť klientov tvoria ľudia so sedavým zamestnaním. Veková škála klientov je naozaj rozmanitá, pretože tento masážny salón navštevujú ľudia od 18 do 80 rokov. O niečo viac prevláda nežnejšie pohlavie, ktoré si masáže dopraje častejšie. Je to asi zakódované v génoch, že sa ženy potrebujú o seba viac starať. Relax VIP je ale na to pripravený a ponúka každému klientovi širokú škálu masáží, medzi ktorými si dokážy vybrať každý masáže chtivý zákazník. História samotného salónu nesiaha ďaleko, ale masérov v ňom áno. Sú to profesionálni maséri so zdravotnou školou a ako sa dozvedáme na ich mladý vek aj s veľkou praxou. Táto prax je skutočne cítiť už po prvej masáži, ktorá pôsobí blahodarne na pokožku, svaly, prekrvenie celého organizmu a celkovo na celé telo vplýva výborne. Každý klient má možnosť si vybrať z rôznych druhov masáže. Možné je aj kombinovať ich navzájom čo je ešte lepšie, pretože klasickou masážou sa nedá dosiahnuť to, čo indickou masážou hlavy. No pri kombinácii týchto masáží je uvoľnenie zaručené. Pre ženy ponúka salón aj špeciálnu masáž tváre so špeciálnym olejom, ktorého recept je tajný. Masáž odstraňuje vrásky, kruhy pod očami, stres z tváre a zpevňuje pokožku, mimo toho je aj veľmi príjemná. Predstavme si ale niktoré masáže, ktoré salón Relax VIP ponúka podrobnejšie:Klasická masáž
Klasická masáž je najpoužívanejšia a naznámejšia masáž vo svete. Je to základ a matka všetkých masáží. Už starý rimania vedeli, že masáže blahodarne pôsobia na pokožku, svalstvo, vyživenie a celkové prekrvenie organizmu. Klasickou masážou v salóne Relax VIP sa dá predísť bolestiam chrbta, hlavy, nôh, rúk, migrénam, taktiež sa odporúča pri stavoch po úrazoch, svalovej horúčke a v podstate sa dá použiť ako všeliek.

Reflexná masáž

Reflexnú masáž môžeme definovať ako manuálny liečebný zásah na povrchu tela. Touto masážou dráždime jednotlivé reflexné zóny orgánov, ktoré majú dráhy aj na chrbte. Masáž sa vykonáva bez emulzií a olejov. Túto masáž odporúčame hlavne pri chorobách s orgánmi a podobných ťažkostiach.

Manuálna lymfodrenáž

Manuálna lymfodrenáž, v porovnaní s inými masážami, Vám môže prísť ako hladkanie, alebo odfláknutá masáž.. Je to preto, že pri tomto druhu masáže sa stimuluje lymfatický systém, celá sieť lymfatických vlásočníc, väčších lymfatických ciev a lymfatických uzlín. Táto masáž sa robí v jemnom rytme na koži. Cielom je stimulovať lymfu, ktorá prúdi pod kožou. Jej úloha je odvádzať nečistoty z kože a organizmu do lymfatických uzlín, kde sa lymfa prečistí.

RelaxVIP ponúka aj ďalšie typy masáži: medová masáž, indická masáž hlavy – CHAMPI, reflexná masáž chodidiel, špeciálna masáž tváre.

Masáže Bratislava? Vyberte si masáž a objednajte sa. Ako môžete vidieť ponúkaná škála masáží je skutočne veľká. Stačí si len vybrať a navštíviť tento masážny salón v centre Bratislavy na obchodnej ulici.

One thought on “Masážny salón v Bratislave”

  1. Boli sme v tomto salóne a cítili sme sa veľmi dobre. Masáže sú skutočne na vysokej úrovni ako aj salón. Relaxačná hudba, sviečky a milý maséri. Niet čo dodať, treba vyskúšať 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *