Móda

Chcete sa cítiť sexy? Začina to pri nohavičkách

nohavicky

Každá z nás má dni, keď túži po tom, aby bola obdivovaná, vzývaná a milovaná.

Skrátka dni, keď sa chce cítiť byť bohyňou.

Názov článku je trošku bulvarizujúci, ale hlboko pravdivý – všetko to naozaj začína pri bielizni. Spodná bielizeň, ktoré si na seba oblečiete nepriamo určuje trend celému vášmu dňu. Chystáte sa do práce a nechcete sa rozptyľovať? Určite si na seba neoblečiete sexy nohavičky, ktoré by Vás na porade odviedli k hriešnym myšlienkam. Priznávame však, že to platí iba čiastočne.

Spodná bielizeň je totiž presne tou časťou oblečenia, ktorá je v intímnej zóne každej z nás a neukazujeme ju na počkanie. Čo zároveň znamená, že si môžeme dovoliť mierne prekročiť hranice a obliecť si na seba aj trošku drzejšiu a vyzývavejšiu spodnú bielizeň, než by okolie čakalo. Výhodou je, že ju nikto neuvidí a zostane tak naším malým tajomstvom.

Vďaka tomu tajomstvu sa však môže všeličo vo Vašom dni zmeniť. Budete sama pred sebou žiadostivejšou a žiarivejšou, no najmä uvoľnenejšou, uvedomujúc si silu, ktorou vládnete – silu krásnej ženy.

Keď teda najbližšie opäť zatúžite po tom pocite byť obdivovanou a krásnou, spomeňte si na tieto riadky a zo zásuvky so spodným prádlom si vyberte to najsexy, čo nájdete. Zaručene to pomôže.

Uložiť

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *