Bloggerky

A vy viete ,že už je to navždy…

Pohľady, rumenec v tvári sklopené viečka, motýle v bruchu , triaška v celom tele, triaška šťastia, božský pocit, endorfíny ,serotoníny aj bez čokolády, len z jeho pohľadu ,ktorý je dlhší, skúmavý, ktorý vás obnažuje ,vaše vnútro, vás celú… letíte bez krídel…
Stretnutie toho pravého svojho, daného práve pre Vás… dlhé rozhovory o všetkom a o ničom, a všetko to zapadá všetko to má zmysel celého žitia. Spoločne začaté vety ,rovnaké smiešne veci, rovnaký pohľad na vec, spoločné odsudzovanie svojich rodičov, nie my dvaja to tak mať nebudeme, ó aké krásne je byť dvaja, len my dvaja. Nikoho nepotrebujeme, nikoho nevidíme ,nikoho nevnímame ,len nás dvoch. Och. Vrchol. Veľa vrcholov aj bez výstupov na Čomolungmu, lietanie v oblakoch aj bez leteckých spoločností ,kašlať na všetko sme tu my a len my dvaja sme dôležití. Pohľady šťastia na nedostatky, ako milo ši šliapeš na jazyk ,je to také zlatunké, a ty ako sa šuchceš nôžkami, aké milo detské.
Trvá to ,trvá ako vypratá blúza v per-vole, dlho a dlho. A vy viete ,že je to navždy……
Pohľady do očí zamieňajú pohľady pohľady na nové hniezdočko lásky, pôžičky, treba pracovať, aby nám bolo super tešíme sa z novej telky, pohľady idú s láskou k nej. Utierate prach, hľadkáte si bruško v ktorom sa malá fazuľka rozrastá vesmírnou rýchlosťou.. menej pohľadov do očí vyoleného, viac do zreníc bábätka ,horúčky ,pohotovosti ,polievočky…..pre bábo, všetko pre neho.
Prvé zvady, nie , to nie je ako u vás doma ,to je náhoda…..menej rozhovorov, viac zazerania na ovíneného partnera po ďalšej zvade.
Ide to kozmickou rýchlosťou, rozhovory ,čo treba kúpiť na nedeľu, že treba ísť aj na rodičko, že nám treba viac peňazí. Menej pohladení, menej bozkov, večerná únava ,výhovorky na spánok, vrcholy občas ako v Karpatoch. obaja potajme hľadíte ešte potichu dve hodiny do stropu s nevypadnutou slzou na krajíčku.
Bože ako vám vadí ako kokce, nech už zavrie zobák, zakrývate nechuť predstieraním čítania dennej tlače.
Bože keby dvíhal nohy a nešúchal nimi ako môj dedo, je to odporné.
A tak ide deň po dni a vy viete ,že to je už navždy…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *