Krása

Sexy vlasy pre mužov

vy chcete, aby Vaša “múdrejšia polovička” nechodila po ulici ako nepodarená kópia hastroša? Dnes to už nie je žiaden problém! Aj muži môžu mať sexy účes. A aj muži už konečne dokážu pochopiť, že o vlasy sa treba starať, len im to treba jemne a citlivo vysvetliť 🙂

Tu vám ponúkame 4 tipy na trendy mužské účesy, ktoré spravia z šimpanza po Vašom boku muža hodného Vašej krásy a prítomnosti:

1. typ:

Okrúhly typ tváre, skôr silnejší ako štíhlejší chlap. Tu jednoznačne treba voliť krátky zostrih. Sexy upravená ofina mu predĺži tvár a zvýrazní línie, ktoré by na nej inak zostali nepovšimnuté!

2. typ:

Účes á la “práve som vstal z postele a poriadne som si vyškrabal celú hlavu”. Presne tak, nedbalý účes pri niektorých mužoch pôsobí veľmi štýlovo, omnoho lepšie, ako ulízané vlasy “na cestičku”. Ale pozor, milé dámy! Pri tomto účese musíte pre svojho chlapa naozaj zvoliť kvalitnú kaderníčku, ktorá sa dokáže pohrať s jeho vlasmi a jednotlivými vrstvami. Navyše musí Váš partner prejaviť ochotu sa o takýto nedbalý strih aj starať.

3. typ:

Zostrih “na surfera”. Tento účes nevyžaduje až takú starostlivosť, ako predchádzajúci typ a je skôr vhodnejší pre mladých pánov, ktorí nemajú čas, alebo chuť príliš sa svojimi vlasmi zaoberať.

4. typ:

Krátke, zostrihané vlasy na koncoch upravené a nastylované do ostrých hrotov. Toto je hit! Účes vhodný takmer pre všetkých mužov rôzneho veku aj výzoru. Vďaka nemu bude Váš partner zrazu vyzerať viac trendy, než kedykoľvek predtým.

2 thoughts on “Sexy vlasy pre mužov”

  1. nejak mi k tomu clanku cyhabju fotky … vidim len jednu aj to pri odseku ktory popisuje uplne iny typ tvare :-/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *