Šperky

Haribo šperky od Lotka.sk – šperky (takmer) na zahryznutie

Dizajnové a značkové šperky patria medzi obľúbené typy šperkov – a to nielen keď vyberáme ten správny darček na obdarovanie. Značka totiž zvyčajne zaručuje nielen exkluzívnosť daného šperku a tým aj vyššiu pridanú hodnotu, ale zároveň by mala garantovať aj jeho kvalitu (väčšina renomovaných značiek si dá pozor na to, čo ponúka svojim zákazníkom – ide predsa o dobré meno a to sa v obchode veľmi cení.)

Aj preto mnohé dámy rady siahnu po exkluzívnych značkách šperkov typu Gucci, Police, či Swatch.

V ponuke online obchodu so šperkami Lotka.sk, za ktorým stojí známa slovenská sieť online obchodov so šperkami sa však najnovšie objavila veľmi zaujímavá a netypická novinka – šperky Haribo.

Kto by nepoznal gumených medvedíkov Haribo? Spoločnosť založená krátko po prvej svetovej vojne sa v našich končinách preslávila najmä legendárnymi gumenými medvedíkmi.

A práve tieto medvedíky sú aj hlavným motívom šperkov Haribo. Zjesť sa síce nedajú, no na krku (ak si zvolíte náhrdelník), či na ruke (v prípade náramkov) Vám aj Vášmu okoliu vždy pripomenú nezameniteľnú chuť macíkov z gumy.

Všetky šperky Haribo, ponúkané obchodom Lotka.sk sú zákazníkom dodávané v štýlovom vrecúšku s certifikátom originality, ktorý zaručuje pravosť daného šperku. Ceny Haribo šperkov od Lotky sú veľmi priaznivé. Určite si preto nájdu medzi milovníčkami krásnych a originálnych šperkov dostatok fanúšičiek, ktoré po nich siahnu.

Haribo šperky sú navyše vyrobené z chirurgickej ocele, čo ich predurčuje na každodenné nosenie. Na slávnostné chvíle medvedíkov na krk rozhodne neodporúčame. V takom prípade je lepšie zvoliť vhodný doplnok zo zlata, či striebra.

Keď sa však plánujete vydať na kávu do mesta, či len tak na návštevu svojich kamarátov, s Haribo šperkami určite zahviezdite.

Akurát nesmiete zabudnúť – tieto medvedíky rozhodne nie sú na jedenie – zbytočne by ste riskovali vylámané zuby 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *