Zľavy

ShopCity.sk už nie je – skončilo pre vlastné chyby

shopcityV magazíne ŽenskýSvet.sk ste si už určite zvykli aj na pravidelno-nepravidelné vychytávky zo zľavových portálov.

Bohužiaľ, pred pár dňami je o jeden zľavový portál menej – známe ShopCity.sk zverejnilo oznam, podľa ktorého končí svoju činnosť, oznámilo platobnú neschopnosť a zavrelo brány.

V tejto chvíli nemáme informácie o tom, ako dopadnú zákazníci, ktorí si kúpili zľavové kupóny cez tento portál a zatiaľ ich nestihli využiť. Každopádne dúfame, že všetko dopadne dobre a neskončí to tak, že ľudia nedostanú služby a tovar, ktorí si cez zľavový portál kúpili.

Samotný team ShopCity.sk oznámil, že chyba vznikla na ich strane, konkrétne spomínajú privysoké investície do marketingu, systémovú chybu s pripisovaním bonusov a nezvládnuté riadenie.

Ruku na srdce – tieto dôvody sú dôležité najmä pre prevádzkovateľov portálu, už menej zaujímajú ich zákazníkov. Tých samozrejme zaujíma jediné – aby dostali to, čo si zaplatili.

Na slovenskom internete tak k dnešnému dňu pôsobí opäť o niečo menej veľkých zľavových portálov.

Možno je to tak lepšie.

Možno práve vyčistenie priestoru spôsobí, že zľavové portály a nakupovanie cez ne budú pre zákazníkov dôveryhodnejšie. Aj keď, medzi nami, pokiaľ sa budú v ponukách objavovať pochybné ponuky (toto budú iba ťažko strieborné šperky, keďže nákupná cena striebra je vyššia, než suma, za ktorú ich ponúkajú), s dôveryhodnosťou to bude náročné…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *