Móda

Blúzky sú opäť v móde

bluzka-damskaBlúzky sú súčasťou asi každého šatníka ženy bez ohľadu na vek. Sú však považované za staromódne. No nie je tomu už tak pár rokov. Klasické blúzky možno nie sú najatraktívnejšie, no najnovšie kúsky niektorých výrobcov sú nádherne, pestré a zaujímavé.  Blúzky sa do módy mladej ale aj zrelej ženy opäť vracajú a  preto si nechajte poradiť ako si blúzku vybrať a ako ju nosiť.

Ako si vybrať peknú blúzku?

Máte možnosť nakupovania cez internet, preto si môžete vyberať z veľkého množstva druhov a farieb blúzok. Pozrite si ponuku viacerých predajcov, alebo si zájdite na nákupy do najbližšieho obchodného centra.  Vyberajte si pekné farebné blúzky, nedajte sa však zlákať gýčom. Musíte preto vedieť nájsť hranicu, kedy bude blúzka ešte vkusným topom.  Zabudnite na čisto biele alebo šedé blúzky a vyberte si radšej zaujímavú kombináciu a pestrú farbu rúžovej, zelenej alebo žltej farby.

Priesvitné blúzky

Nemáte sa za čo hanbiť a viete byť aj odvážna? Na leto a jarné mesiace sú vhodné krásne priesvitné blúzky čiernej alebo mocca farby.  Podobnou alternatívou môže byť aj pekná dámska košeľa z priesvitného materiálu, ktorá môže byť doplnená aj zaujímavým golierom.Takéto blúzky jemne odhalia vašu podprsenku a preto by ste si mali vybrať podprsenku rovnakej farby a hlavne správnej veľkosti!

S čím kombinovať ?

Farebné a pestré blúzky kombinujte taktiež s pestrými nohavicami alebo peknými kvietkovanými legínam. Móda blúzok myslela aj na staršie dámy. Tie by mohli siahnuť po elegantných nohaviciach alebo po sukni s vyšším pásom.

Nechajte sa uniesť, vyberte si peknú blúzku, dobre ju skombinujte a uvidíte, že budete hviezdou kamkoľvek sa pohnete.

Uložiť

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *