Bloggerky

Rukavice pre hnilé gazdinky…

Milé dámy musím trocha očistiť naše meno nešuchličiek, a oznamujem Vám ,že nejaká nešuchlička v západniarskom štáte nás predbehla.

Včera v rámci nákupov som v hypersupermarkte KER… (nebudem robiť reklamu, veď Vám napadne v “kerém”) pri vecičkách za jedno evri objavila RUKAVICE PRE HNILÉ GAZDINKY…

Takže pre všetky ,čo ste prijaté: Odvtedy som v šoku (foto rukavice priložené dokonca som sa premohla a prešla som ňou pár háklivých miest u mňa doma).. a neviem kedy začnem opäť písať…

Každopádne budem pracovať na logu pre nás ,ešte ma nekopla…..múza/ A na záver ,že nie vždy sme len my tie neporiadne, a na margo jedného žúr-nálu posielam poznámkové dejá vu .

Slniečko nemo zapadá za obzorom a ja by som tiež radšej niekam zapadla. Dnes môj prvák Maťo priniesol poznámku! Śtyridsiatušiestu! tak som ich skompletizovala:

– 28x nepodpísaný šlabikár,

– 6x nedisciplinované správanie cez prestávku,

– 5x doučit ročné obdobia,3x nedáva pozor na hodine,

– 2x nechce pracovať na hodinách nemčiny,

– 1x nahováral spolužiaka ,aby dal spolužiačke do zošita mravca!

Rátate správne jedna chýba. Tá posledná:

Źiak nemá už dva dni pracovný zošit z prvouky. .Hľadať! Potrebuje ho.

Najprv som vyhádzala celu detskú izbu a nakoniec som odtiahla skrine (seklo ma v krížoch Odvtedy som P.N). Potom som zbila Mateja za to aký je neporiadny (po kom asi). Nakoniec som s kamarátkou pri 5-tej becherovke pani učiteľke odpísala: Žiak ho nemá ani doma! Kúpim druhý! V stredu som opäť kontrolovala Maťovi tašku a pozrime sa: pracovný zošit…. A ten pôvodný!

“Pani učiteľka ho mala medzi diktátmi,” informoval ma Maťo…

Ja sa mám odvtedy dobre.

V pavilóne ,kde ma umiestnili môžu prísť za mnou aj návštevy.

A už nie som prikurtovaná v sieťovanej posteli, a pani učiteľka mi upiekla aj bábovku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *