Šperky

Ako si vybrať správne zásnubné prstene?

Vybrať diamantové prstene, prstene z bieleho zlata, klasické snubné prstene, či sa rozhodnúť pre vzácne šperky Swarovski? Muži zvyčajne netušia, aký šperk si vybrať na potvrdenie partnerského vzťahu a vyjadrenie záväzku k milovanej osobe.zasnubny-prsten

Všetko závisí na štýle Vašej partnerky! Najobľúbenejšou voľbou aj dnes zostávajú diamantové prstene, nie každý muž si ich však môže dovoliť a nie každá žena má rada práve diamanty. Práve preto by ste si mali všimnúť, aké šperky Vaša partnerka nosí najradšej.

Prstene z bieleho zlata sú obľúbené najmä u mladšej generácie. Nekolú oči, ako klasické žlté zlato, majú však jeho vzácnosť a vznešenú krásu. Naopak, prstene zo žltého zlata zvyčajne preferujú dámy v zrelšom veku.

Ak je Vaša priateľka extravagantným typom, neváhajte a vyberte nezvyčajný tvar aj farbu prsteňa. Najdôležitejšie totiž je, aby Váš zásnubný prsteň vyjadroval Vašu lásku a oddanosť – schopnosť vcítiť sa do partnerkiných pocitov a byť jej vždy oporou.

Najväčšiu istotu pri výbere snubného prsteňa máte vtedy, ak do neho “zapriahnete” aj svoju partnerku. Pripravíte sa síce o možnosť prekvapiť ju romantickým darčekom, na druhej strane však získate omnoho viac – Vaša priateľka, ktorej ste pripravení odovzdať svoje srdce, získa pocit, že Vám na nej naozaj záleží, keď ste sa rozhodli ju zapriahnuť do výberu takej dôležitej veci, akými snubné prstene rozhodne sú.

2 thoughts on “Ako si vybrať správne zásnubné prstene?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *