Šperky

Nový e-shop so šperkami od osvedčenej značky

Šperky Swarovski majú nový domov! Prevádzkovateľka známeho online obchodu so šperkami Lottka.sk otvorila začiatkom septembra nový e-shop – SuperSperky.sk. V novom e-shope odteraz nájdu milovníčky krásnych šperkov tovar, ktorý je okamžite na sklade a pripravený k expedovaniu.prsten-Swarovski

SuperSperky.sk pokračujú v osvedčenej politike akcií, množstevných zliav a bonusov pre verné zákazníčky. Prinášajú však aj niečo nové : Aukcie šperkov. Práve tieto aukcie majú byť hlavným ťahákom pre fanúšikov šperkov so Swarovski kryštálmi, zirkónmi a perlami. V aukcii si totiž môžu zákazníčky vydražiť ponúkané šperky za zlomok ich skutočnej ceny – vyhráva vždy zákazníčka, ktorá ponúkne najvyššiu cenu.

Zatiaľ, čo SuperSperky.sk sa orientujú na predaj a okamžitú distribúciu šperkov, Lottka.sk neustále rozširuje svoju ponuku šperkov so Swarovski kryštálmi a zirkónmi na objednávku. Denne pribúdajú do jej katalógu nové prstene, náušnice,Swarovski-nahrdelnik náramky, či náhrdelníky, osadené Swarovski kryštálmi.

Ďalšou zaujímavou novinkou od Lottky je ponuka spolupráce pre samotné zákazníčky – môžu sa totiž stať partnerkami Lottky – čiže Lottka Lady, kupovať jej šperky s 25% zľavou a zarobiť si ich predajom! Zároveň Lottka ponúka odmenu za každú novú zaregistrovanú Lottka Lady – až 10% z jej obratu.

S ďalšími novinkami by mali Lottka aj SuperSperky prísť už začiatkom ďalšieho mesiace, takže sa nechajme prekvapiť, čo prichystajú pre milovníčky Swarovski kryštálov nabudúce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *