Móda

Ako znovu zaujať svojho manžela?

luxusna-koielka-s-tangami-lilien

Ženy sa chcú svojim milovaným partnerom páčiť v každom veku. Žiaľ, rokmi starne každý, no je len na nás ako sa s tým vysporiadame. S pribúdajúcimi rokmi však prichádza vo vzťahu aj kríza v manželstve, ktorá sa najčastejšie odráža aj na sexuálnom živote partnerov. Jedným z riešení tejto nepríjemnej situácie je výber nového erotického prádielka. My Vám v nasledujúcom článku pomôžeme ako si správne vybrať ten najlepší model pre Vás.

Erotická košieľka je vhodná pre každú

Mnoho žien po štyridsiatke sa hanbí za svoje telo. Často je poznačené pôrodmi, drastickými diétami s jojo efektom a podobne. Práve pre ženy, ktoré majú na svojom tele nedostatky sú určené sexy košieľky, ktoré pri svojej širokej ponuke strihov vedia ponúknuť tú správnu, ktorý dokáže pokryť nedostatky v oblasti brucha, zadku alebo inde. Naopak môže vyzdvihnúť veľké prsia alebo sexy zadoček.

Komplety trochu inak

Klasické komplety spodného prádla Vám nebudeme opisovať- jednoducho podprsenka s nohavičkami rovnakého motívu a strihu. Trochu viac sexy sú však komplety erotického nádychu- lesklé latexové, poprípade z priesvitného materiálu. Takéto kompletíky sú vhodnejšie pre ženy s dokonalou postavou.

Dominantná policajtka

Poslednou možnosťou sú erotické kostýmy, ktoré sú najvhodnejšie do páru, v ktorom muž ani žena nepatria medzi konzervatívnych ľudí a ich predstavivosť nepozná hranice. Najobľúbenejšie sú kostýmy policajtky, doktorky, sestričky alebo chyžnej. Odviažte sa a spravte si so svojim partnerom v posteli menšie divadielko.

Dámy nehanbite sa, každý muž má rád sebavedomé ženy. Nemusíte byť žiadna barbie ani manekýnka, stačí byť prirodzená a otvorená každému nápadu. Úspech je zaručený, Váš partner z Vás nespustí zrak.

Uložiť

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *