Móda Šperky

Šnúrkové náramky – nadčasový trend

Náramky zo šnúrok tu boli vždy, aspoň ja si tak pamätám. Ako deti sme si navliekali na ruky rôzne šnúrky, vyrábali sme si náramky priateľstva, stále sme niečo plietli a navliekali sa na zápästia.

Pamätám si, že som mala takých náramkov na ruke aj tridsať 🙂 Mama mi stále hovorila, že čo na tom vidím. A ja si na to pamätám dodnes, ten príjemný pocit mäkkej šnúrky na ruke. Bola som pyšná, že nosím náramok od mojej kamarátky Andrejky, ten som mala asi najradšej 🙂 Náramky príjemne hladili a ja som sa cítila veľmi trendy 😀

Teraz, keď som už veľká a mám rodinu, už nemám čas pliesť náramky a kamarátka Andrejka už dávno emigrovala do Kanady, ale našla som krásne náramky na internete, tak si ich objednávam, pomaličky, jeden za druhým a kopím si ich na ruke a teším sa z toho príjemného pocitu na ruke 😀 a nostalgicky spomínam na detstvo.

Našla som ich na lotka.sk nemajú len červené, majú kopec iných farieb, modelov, motívov a keď si neviete vybrať, stačí im napísať akú máte predstavu a niečo vymyslia, prípadne vám taký vyrobia 😀 Možno si aj vy začnete kopiť svoje náramky a zaspomínate si na detstvo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *