Ženy

Vianočné darčeky – ako prinútiť muža, aby Vám vybral ten správny

O tom, po čom ženy túžia na Vianoce sa už popísalo mnoho. Okrem luxusnej dovolenky, ale naozaj dovolenky bez večnej starostlivosti o dieťa, či manžela, sú to samozrejme v prvom rade šperky, značkové oblečenie, či vychytená kabelka.

To všetko je jasné – ako však docieliť, aby Váš partner pochopil, že prišiel čas konečne si všimnúť aj Vás a patrične oceniť, ako sa o neho staráte a zaujímate?

Veď kto mu nosí teplomer do postele, keď sa tvári, že práve zomiera, hoci má len slabú teplotu a kvapká mu z nosa? (Keby tak zažil každý mesiac krvácanie tak, ako my… Asi by sa zbláznil…)

Kto sa mu večne stará o to, aby mal navarené, vypraté, aby sa cítil ako v bavlnke? (Keby sa úlohy vymenili, už po troch dňoch by nadával a tváril by sa ako najväčší otrok na svete)

A kto sa stará o deti, o domácnosť, o všetko okolo a to nie iba chvíľku, ale stále dokola po celý rok?

Áno, my, ženy!

A preto je úplne normálne, že si tú malú pozornosť aspoň dva-tri razy do roky zaslúžime. No a Vianoce sú presne dňom, kedy sa ani ten najväčší trubiroh (rozumej dlhoročný manžel) nemôže tváriť, že nechápe, prečo na neho tak túžobne s očakávaním hľadíte.

V prvom rade mu musíte vtrepať do hlavy, čo Vám vlastne má darovať. V žiadnom prípade to nenechávajte na neho, pretože šanca, že trafí to, na čo myslíte je rovnaká, ako že Banášová vyhrá najbližšiu súťaž krásy!

Docielite to nenápadne podhodenými prospektami, či časopismi otvorenými na tej správnej strane, občasným spomenutím Vášho vysneného darčeka a zaľúbeným pohľadom, ktorý na neho vrhnete vtedy, keď si ten ozembuch náhodou niektorú z jemne nastražených pascí všimne. Pozor! Nesmiete tlačiť na pílu, pretože odhalí Vašu stratégiu a z darčeka nebude nič!

Keď ho dostanete do fázy, že zaregistruje niektorý z Vašich motúzikov a spýta sa Vás naň, musíte mu vsugerovať ideu, že je to práve on, kto náhodou objavil, čo by bol ten správny vianočný darček a že je pevne rozhodnutý Vám ho dať. Opäť podčiarkujeme – nesmiete príliš tlačiť na pílu – riziko odhalenia Vašej stratégie by bolo neprimerane vysoké!

Keď zbadáte, že misia sa vydarila a Váš partner sa v nestráženej chvíli víťazoslávne usmeje, pamätajte na to, že jeho úsilie musí byť odmenené! V dostatočne primeraných časových odstupoch ho pochváľte za bystrosť a občas nenápadne oživte myšlienku na darček tak, aby vedel, že jeho darovaním vo Vašich očiach stúpne a opäť potvrdí povesť najbystrejšieho človeka na svete hneď po Einsteinovi.

Táto stratégia nikdy nesklamala, takže veríme, že pomôže aj Vám!

Uložiť

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *