Bloggerky

Stretnutie

Tešila som sa na stretnutie s Evou, nevideli sme sa presne rok.Naposledy a opäť na vianočných trhoch.Poklebetili sme,poohovárali nákupovchtivé davy,zastavili v spomienkach na chvíľu čas.Eva bola rozžiarenejšia ako vianočný stromček na námestí a ako prskavka šírila svoju dobrú náladu všade na okolo.Mala novú lásku.Dlho už bola sama a neverila ,že sa jej to ešte môže stať.Lietať v oblakoch v jej veku.Pozvala ma na návštevu,vraj aby som ho nenápadne zhodnotila.

V sobotu poobede som sa vychystala k nim.Tiež som si dala na svojom zovňajšku záležať,vybrala som si čierny kostým ktorý ma zoštíhľoval,jemne som sa primaľovala a vyrazila.

Dvere mi neotvorila Evka a mne zabehla slina závisti,keď som zbadala Adama.Vysoký/neviem prečo mám pocit,že krpáňov je čoraz viac,alebo ja som nejaká prerastená/, ,snedý,do šikma ťahaný tvar očí,čierna hlava ,a na dôvažok mal na sebe len okolo pása biely froté uterák a z vlasov mu na plecia stekali kvapky z čerstvo umytých vlasov, a robili si cestičku smerom dole a vpíjali sa do bieleho froté.

,,Poď ďalej,Evka musela odbehnúť na hodinku do práce,majú tam nejaký problém,,:zvučným  hlasom ma vyzval.Stála som tam ako puk ,ale spamätala som a posadila sa na sedačku,s úmyslom teda vyčkať na Evu.

Adam sa ma spýtal ,akoby ma poznal celé roky,bol to typ,ktorý ľahko bez trápností nadviaže rozhovor.,,Dáš si gaštanové pyré so šľahačkou?,,Prikývla som a tešila som sa, že budem môcť zakryť svoje vzrušenie  z tohoto zoznámenia nejakou obyčajnou činnosťou.Adam doniesol maškrtu aj sebe ,a nenútene sa so mnou bavil ako so starou známou,a popritom ma prepaľoval očami,nenápadne ale o to intenzívnejšie. Ako sa mne pravidelne stáva ,netrafila som sa lyžičkou do úsť a guľôčka sladkej mastnej šlahačky si spravila bielu cestičku od mojej hrude ,až po lem ,ktorým mi pri kolenách končila sukňa.

Adam vstal usmial sa a hlavou mi naznačil cestu do kúpeľne.Vyzliekla som si kabátik a aj sukňu a drhla som fľaky  s vedomím ,že je to môj najlepší kostým a nestál predsa málo.

Zaškrabkanie na dvere ma prebralo z činnosti a on vošiel dnu,cez hmlu v zrkadle ,ktorú vytvorila horúca voda som ho videla len matne.Prišiel ku mne ,zozadu sa pritiskol na mňa,moja krv si dala preteky  v žilách a všetky pulzujúce miestočka mi bili ako splašené zvony.Zručne mi dvoma prstami otvoril zapínanie na podprsenke,prsia sa na sekundu uvoľnili aby sa dostali do iného ,príjemnejšieho väzenia jeho teplých rúk.Opretý o mňa celým svojim telom vypĺňal krivku mojho tela dokonale,tak dokonale ako kocky z lega.

Zohol sa k môjmu krku a nežne mi dýchal na ucho,občas sa ho špičkou jazyka dotkol a vydával zvláštny upokojujúci zvuk.Hlavu som chcela otočiť k nemu ,aby som mu videla do tváre,chcela som ho vidieť a ten zvuk z jeho úsť zvyšoval intenzitu.Otvorila som jemne oči……oči mi oslepilo slnko,ktoré presvitalo cez žalúzie,žmúriac som sa nevedela zorientovať,a môj čierny kocúr mi škrabľavým jazykom olizoval ucho a slastne vrnel….

One thought on “Stretnutie”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *