Móda

Spodná bielizeň jesennej sezóny 2016

     Oblečenie z jemnej kože je módnym trendom, ktorý už roky patrí medzi klasiku a nadčasovosť, ale kožená bielizeň je skôr vnímaná len ako erotický symbol. Od tohtoročnej jesene bude všetko úplne inak a je čas prehodnotiť nákup nových štýlových kúskov.

Čierna spodná bielizeň je stále TOP

spodna-bielizen     Nový vietor do plachiet od septembra prinášajú nové kolekcie čiernej spodnej bielizne, ktoré zahŕňajú korzety, podprsenky a dámske nohavičky, doplnené priehľadnou košieľkou. Netradičný materiál ako koža sa na trhu spodnej bielizne pre bežné denné nosenie neobjavuje často. Jemná koža sedí na tele ako uliata a bielizeň je príjemná na dotyk. Skrátka, druhá koža vyvoláva pocit slobodného pohybu, bez toho, aby niekde niečo tlačilo, nedržalo tvar alebo sa bielizeň vyťahovala.

     Navyše, kožená spodná bielizeň sa ľahko udržuje – rovnako ako elastické materiály či čipka, pretože sa dá prať v rukách pri 30 stupňoch. A čo sa týka vzhľadu nie je o čom premýšľať. Bielizeň z jemnej kože v sexi čiernej môže byť skrytá (či neskôr odhalená) pod klasickým kostýmom, priliehavým topom či tmavou blúzkou, a samozrejme sadne aj pod zvodné večerné šaty. Nádych temperamentu a vášne je v čiernom prádle zaručený bez ohľadu na to, či máte na sebe korzet alebo pushapku s nohavičkami.

Vracia sa romantická spodná bielizeň

     Návrhári sa pri tvorbe nových kolekcií vrátili do päťdesiatych rokov minulého storočia, kde sa inšpirovali zmesou nevinnosti a erotiky. Siahli po ľahkých a priehľadných materiálov, ktoré telo hladia a pôsobia ešte viac zvodne.spodna-bielizen-nohavicky

     Čipkované nohavičky sú plné rafinovanosti, krištáľových efektov, perleťovej optiky a to všetko spolu vytvára výnimočnú auru. Mimoriadny vzhľad spodnej bielizni dodajú rôzne strihové riešenia nohavičiek, riasenie na nových tvaroch podprseniek aj volány, či už na nich alebo aj nohavičkách a na korzetoch.

Stavte aj na iné farby

     Ženské atribúty kladené na spodnú bielizeň doplnia multifunkčné ramienka, elastické lemovanie, aj hlboké výstrihy. Popri stabilnej čiernej a bielej farbe sa presadia aj iné farby – ružová, marhuľová, svetlo žltá, kiwi, pistáciová, lososová a šedé tóny. Najviac však zarezonuje telová farba a hnedé tóny, všetko v decentnej sýtosti.

Tak na čo ešte čakáte? Poponáhľajte sa, vyberte si najmodernejšie spodné prádlo a prekvapte svoju druhú polovičku už v najbližší spoločný večer!

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *