Móda

Sezóna šálov je tu!

Vonku sa ochladzuje a tak začína čas, kedy sa pomaly všetky meníme z krásnych dám so stiahnutými bruškami na poriadne zababušené čučoriedky. Žiadny Mrázik by nás s otázkou “Je Ti zima, dievčatko?” v týchto dňoch nepotešil.

A práve studené novembrové dni sú chvíle, kedy aj tie najväčšie odporkyne zimných módnych doplnkov siahnú po rukaviciach , šatkách a šáloch. Niektoré z nás to robia z povinnosti (zápal je sviňa, veď to všetky dobre vieme), niektoré však pochopili, ako sa dá z núdze urobiť cnosť.

Šál, či šatka totiž môže byť nielen obyčajným prostriedkom na udržanie tepla tam, kde ho potrebujeme, ale móže byť zároveň aj úžasným módnym doplnkom, priam šperkom na krku. Treba si ho len vedieť vybrať.

Ak chcete naozaj držať krok s módou, určite sa tento rok poobzerajte po šáloch, doplnených šperkami. Hitom sú najmä šály, doplnené príveskami s polodrahokamami a šálz s príveskami v juhoindickom štýle. Módni návrhári ich odporúčajú nosiť ženám bez rozdielu veku – každá kombinácia šálu so šperkom totiž môže byť iná a môže vyjadrovať konkrétnu náladu, či životný postoj.

Zo šperkov to samozrejme nie sú iba prívesky, ktorými môžete šály ozvláštniť. Ďalšou skvelou možnosťou je využiť brošne, ideálne so zirkónmi, či Swarovski krištálmi a šatku zladiť s farbou jej krištálov. Tak dosiahnete jedinečný efekt, ktorý na Vás zažiari, aj keď vonku bude Mrázik štípať líčka ako besný 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *