Krása Šperky

Spodná bielizeň a šperky

Každá žena chce byť krásnou. Ak to však myslí naozaj vážne, je dôležité, aby svoj vzhľad a vyžarovanie riešila komplexne.

Darmo si zaplatí drahý účes u vychyteného kaderníka, ak zanedbá návštevu manikérky…

Zbytočne sa exkluzívne oblečie, ak si nedá záležať na vhodnom make-upe…

Tak, ako ku kráse patrí kvalitná a štýlová spodná bielizeň (ktorá dáma by sa cítila exkluzívne vo vyťahaných bombarďákoch od babičky?), patria k nej aj exkluzívne šperky.

Tie je však dôležité dokonale zladiť so všetkými ostatnými prvkami ženskej krásy.

V prípade, že sa chystáte na mimoriadnu spoločenskú akciu, kde chcete zažiariť, určite nevoľte lacné bižutérne doplnky. Rovnako na ňu predsa nepôjdete v športovej podprsenke, aj keď ju nosíte možno častejšie a s väčším entuziazmom.

Šperky, ktoré si vezmete na seba skrátka musia korešpondovať s typom spoločenskej udalosti, kam mierite.

V tomto konkrétnom prípade môžete napríklad siahnuť po decentných, no ligotavých šperky Swarovski.

Ešte vhodnejšími na podobné typy udalostí sú elegantné značkové šperky – či vyberiete šperky značky Guess, Just Cavalli, či Manuel Zed Zoppini závisí najmä od obsahu Vašej šperkovničky 🙂

Paradoxne, rovnaké pravidlo, ktorým sa treba riadiť v spoločenskej sále plnej ľudí, platí aj v intímnom priestore vlastnej spálne.

Ak chcete potešiť svojho partnera malým večerným prekvapením, nesmiete naň zabudnúť.

Pri výbere spodnej bielizne v tej chvíli určite prihliadate aspoň jedným očkom na to, čo sa páči Vášmu partnerovi a s čím nebude príliš veľa problémov, ak by došlo k sladkým spoločným chvíľam.

Šperky v tomto prípade rovnako neodkladajte predčasne – sú tu na to, aby Vás skrášlili a aby podčiarkli Vašu príťažlivosť.

Myslieť by ste na to mali už vopred – vyberať by ste mali skôr jemnejšie a drobnejšie náušnice, ktoré Vás nebudú obťažovať.

Drobný tip na záver – odporúčame zvoliť kombináciu bez náhrdelníka, ten by Vás predsa len mohol miestami obmedzovať.

Uložiť

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *