Ženy

Hlboký, športový, alebo kombinovaný kočík?

kocikyVýber detského kočíka je zložitý. Rodičia chcú pre svoje dieťa to najlepšie a preto aj kúpe detského kočíka venujú podstatne dlhý čas. A verte, či nie, čas venovaný tomuto sa vám určite oplatí. Čo je teda najlepšia voľba? Určite na začiatok kombinovaný kočík. Pokiaľ chcete aby vám slúžil dlhší čas je tým správnym riešením.

Prinesie vám viac ako len klasický hlboký kočík. Kombinované kočíky sú obohatené o množstvo doplnkov o ktorých v minulosti len snívali. Samozrejmosťou je už príručná taška, nánožník, či autosedačka. Napríklad kočíky Monodi. Poslúžia vám približne do tretieho roku vášho dieťatka. Budete v ňom pyšne voziť novorodenca, batoľa, ale aj malého šarvanca. Ich moderný a nadčasový dizajn padne do oka na prvý pohľad. Samozrejmosťou je ľahká manipulácia aj ich praktické zloženie. O bezpečnosť dieťatka sa postarajú bezpečnostné pásy. Ideálne, čo poviete? Keď vaše dieťatko vyrastie stačí kočík zmeniť na športový a je to. Investícia do kúpi kombinovaného kočíka sa vám rozhodne oplatí. Nánožník ochráni v zlom počasí, sieťka proti hmyzu zas zabezpečí pokojný spánok.

Nebojte sa, že kombinovaný kočík nie je príliš vhodný na výlety do prírody. Ako náhle vám to vek dieťatka dovolí, stačí si prikúpiť golfový kočík. Spratný, ľahko ovládateľný a ideálny na potulky krajinou. Dnešné golfové kočíky už hravo sklopíte a vaše dieťa v prípade potreby môže snívať krásne sny. Nánožník, bezpečnostné pásy, brzdenie kolies, toto všetko sú veci, ktoré pri kúpe dnešného golfového kočíka dostanete.

Ak sa teda trápite otázkou aký kočík kúpiť, odpoveď je jednoduchá. Kombinovaný poslúži viac rokov. Hlboký kočík časom musíte meniť za športový. Ak teda nechcete za rok kupovať ďalší detský kočiarik vyberte si kombinovaný. Na druhej strane ak milujete stále nové veci rozhodnite sa pre hlboký. Vždy však pri výbere pamätajte predovšetkým na dostatočné pohodlie dieťatka. To mu zabezpečí veľká vanička a pevná spodná časť, ktorá podporí správny vývin chrbtice. A ten je v prvých mesiacoch naozaj dôležitý.

Inšpirujte sa na stránkach kociky-tako.sk a vyberte si nielen s nespočetného množstva kvalitných detských kočíkov, ale aj doplnkov a náhradných dielov Nakupujte u overeného predajcu a doprajte vášmu dieťatku maximum.

Uložiť

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *