Ženy

Ako sa zmení váš život po príchode nového človiečika?

Už aj vás sa známi pýtajú, kedy sa rozhodnete založiť si rodinu? Určite ste nad tým už rozmýšľali. Sú však určité prekážky, ktoré vás zdržiavajú, poprípade sa na materstvo ešte necítite. Keď sa vám však narodí vaše prvé bábätko, váš život sa zmení od základov. Čo všetko sa ale zmení?

Menej voľného času

Už nebudete mať toľko voľného času, ako kedysi. Predtým ste si po návrate z práce mohli otvoriť fľašu luxusného vína, vyložiť nohy, túliť sa k partnerovi bez toho, aby ste sa museli zaujímať o svoje okolie. Keď do vášho života príde malý človiečik – vaše bábätko, všetok čas budete venovať len jemu. Samozrejme s pomocou svojho partnera, mamy a svokry si nájdete čas aj na oddych. Myšlienkami však budete pri bábätku.

Domácnosť už nebude taká uprataná

Keď ste žili sama s partnerom, dbáte o to, aby bol všade poriadok a aby bola domácnosť uprataná aj vtedy, keď príde neočakávaná návšteva. Keď sa vám ale narodí bábätko a vy budete rady, že ste mali šetrný pôrod a bábätku sa nič nestalo, budete rada ak vôbec stihnete navariť. Všetka vaša pozornosť a energia bude smerovať k bábätku.

Nebudete sa líčiť a stále budete v domácom oblečení

Elegantné šaty a lodičky si obujete výnimočne. Podobne na tom budete aj s líčením. Akonáhle sa stanete matkou, na líčenie zabudnete, respektíve nebudete mať čas venovať sa sama sebe. Jediným vašim oblečením bude domáce pohodlné oblečenie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *