Krása

Najlepší kaderník – Ako nájsť toho pravého?

uces-kadernikNa vlasoch naozaj záleží! Každá žena vie, prečo je dobrý kaderník dôležitý:

– vlasy sú vždy na očiach

– módne trendy účesov sa menia a treba držať krok s dobou

– neodborné experimentovanie s vlasmi môže znamenať katastrofu!

Ako teda nájsť kaderníka Vašich snov, ktorý bude zároveň spĺňať všetky Vami požadované kritériá? Pravdou je, že hľadanie toho správneho salónu je hotovou alchýmiou. Kadernícky salón musí vyhovovať Vašim finančným predstavám a možnostiam, musí byť zorientovaný v najnovších módnych trendoch a zároveň správny kaderník musí vedieť počúvať, aj poradiť. Vy ste totiž šéf!

Najideálnejším spôsobom, ako nájsť top kaderníka práve pre Vás sú osobné referencie. Porozprávajte sa s kamarátkami, posurfujte na internete, prezrite fóra a rôzne odporúčania aj názory a vyberte si. Nebojte sa osloviť ženy na ulici, ktorých účes sa Vám páči a spýtať sa na ich kaderníka. Ak s ním boli spokojné, určite Vám veľmi rady prezradia jeho meno.

Pri prvom stretnutí s kaderníkom si zapamätajte svoj prvý dojem z neho a z jeho práce. Porozprávajte sa s ním, aký typ účesu by pre Vás vybral, čo sa Vám podľa neho hodí, čo nie a otestujte si aj to, či a ako Vás počúva: Prikyvuje na všetko, čo poviete, len aby ste zostali, alebo má aj vlastný názor? Zistite, kedy by Vás vedel “zobrať” a následne či svoje termíny naozaj dodržiava.

Ak ste si kaderníka vybrali a ste so svojim výberom spokojná, nebojte sa podeliť o svoje skúsenosti. Pomôžete tak jednak kaderníkovi, ktorý dobré referencie určite ocení a jednak aj ďalším ženám, ktoré mali rovnaký problém ako Vy: hľadali najlepšieho kaderníka…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *